Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Informacja RODO
dotycząca ochrony danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Ok, zamykam

Główni odbiorcy

Głównymi odbiorcami usług przedsiębiorstwa są lokatorzy administrowanych zasobów mieszkaniowych, w tym zarówno najemcy komunalnych lokali mieszkalnych jak i właściciele lokali w budynkach wielolokalowych oraz gmina Miasto Bełchatów w zakresie utrzymania lokali komunalnych, a także Wspólnoty Mieszkaniowe. Sprzedaż dla ww. odbiorców stanowi prawie 88% udziału w sprzedaży ogółem. Coraz większą rolę odgrywa sprzedaż robót remontowo-budowlanych na rzecz budynków Wspólnot Mieszkaniowych oraz usługi oświetleniowe na rzecz gminy Miasto Bełchatów, prowadzenie Targowiska Miejskiego, Parkingów, a także wynajem lokali użytkowych w budynkach dzierżawionych od miasta.

Przedsiębiorstwo działania marketingowe realizuje poprzez uczestnictwo w przetargach ogłaszanych na rynku lokalnym oraz na terenie najbliższych gmin, a także poprzez składanie ofert Wspólnotom Mieszkaniowym na ich corocznych zebraniach, proponując wykonanie określonych prac za określoną cenę. Przedkładane oferty uwzględniają korzystne warunki zarówno dla Wspólnot, jak i PGM, w rozstrzygnięciach uzyskują zatem pozytywną ocenę. W efekcie tego PGM w większości złożonych ofert otrzymuje zlecenie wykonania robót.