Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Aktualności

.

16 maj 2018r.

Komunikat

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie, Administrator Targowiska Miejskiego w Bełchatowie informuje, że w dniu 20 maja 2018 r. tj. w niedzielę (Zielone Świątki) Targowisko Miejskie będzie nieczynne.

11 maj 2018r.

Komunikat

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie, Administrator Targowiska Miejskiego informuje, iż w związku z robotami drogowymi na parkingu Targowiska została ograniczona ilość miejsc parkingowych. Wobec powyższego Administrator prosi wszystkich klientów oraz użytkowników pawilonów handlowych o parkowanie swoich samochodów w okolicach Targowiska Miejskiego do czasu zakończenie inwestycji.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy i liczymy na państwa wyrozumiałość.

26 marzec 2018r.

WSPINACZKOWE CZWARTKI Z PGM

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej wraz ze Stowarzyszeniem Bełchatowski Klub Wysokogórski zapraszają do wzięcia udziału w zajęciach wspinaczkowych dla dzieci mieszkańców lokali administrowanych przez PGM Sp. z o.o. w Bełchatowie.

11 grudzień 2017r.

UWAGA OSZUŚCI !

UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na oszustów podających się za pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. Oszuści pod pozorem kontroli zapchanych zlewów lub innych urządzeń, okradają mieszkańców naszych bloków.

APELUJEMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI !!!

17 lipiec 2017r.

Program pomocy w spłacie zadłużenia na rzecz Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w formie świadczenia rzeczowego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż z dniem 14.07.2017r. wprowadziło do stosowania Program pomocy w spłacie zadłużenia na rzecz Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w formie świadczenia rzeczowego.

 


1 2
CAŁODOBOWE POGOTOWIE TECHNICZNE
(44 635-03-85)