Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Aktualności

.

29 maj 2018r.

Komunikat

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z oo w Bełchatowie, Administrator Targowiska Miejskiego informuje, iż w związku z robotami drogowymi na parkingu Targowiska od dnia 04.06.2018 do 15.07.2018 nie będzie miejsc parkingowych, wjazd od strony parkingu będzie w tym okresie zamknięty. Dojazd na targowisko odbywać się będzie pierwszym wjazdem tylko dla handlujących oraz zaopatrzenia. Wobec powyższego Administrator prosi wszystkich klientów oraz użytkowników pawilonów handlowych o parkowanie swoich samochodów w okolicach Targowiska Miejskiego do czasu zakończenia prac.

Za wszelkie niedogodności i utrudnienia przepraszamy i liczymy na państwa wyrozumiałość i współpracę.

26 marzec 2018r.

WSPINACZKOWE CZWARTKI Z PGM

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej wraz ze Stowarzyszeniem Bełchatowski Klub Wysokogórski zapraszają do wzięcia udziału w zajęciach wspinaczkowych dla dzieci mieszkańców lokali administrowanych przez PGM Sp. z o.o. w Bełchatowie.

11 grudzień 2017r.

UWAGA OSZUŚCI !

UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na oszustów podających się za pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. Oszuści pod pozorem kontroli zapchanych zlewów lub innych urządzeń, okradają mieszkańców naszych bloków.

APELUJEMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI !!!

17 lipiec 2017r.

Program pomocy w spłacie zadłużenia na rzecz Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w formie świadczenia rzeczowego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż z dniem 14.07.2017r. wprowadziło do stosowania Program pomocy w spłacie zadłużenia na rzecz Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w formie świadczenia rzeczowego.

 

14 luty 2017r.

Punkt podstawowej obsługi i pomocy prawnej

Punkt podstawowej obsługi i pomocy prawnej


1 2
CAŁODOBOWE POGOTOWIE TECHNICZNE
(44 635-03-85)