Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Aktualności

.

03 październik 2016r.

Sezon grzewczy rozpoczęty

        W związku ze znacznymi spadkami temperatury powietrza, począwszy od dnia 22.09.2016 roku w porozumieniu z Przedstawicielami Wspólnot Mieszkaniowych, sukcesywnie uruchamiane są węzły do podania do mieszkań czynnika grzewczego.
        Na dzień dzisiejszy centralne ogrzewanie zostało włączone w 100% administrowanych przez Spółkę budynkach mieszkalnych i użytkowych.
        Prosimy o właściwe ustawienie zaworów termostatycznych.
Występujące nieprawidłowości w działaniu instalacji centralnego ogrzewania należy zgłaszać pod numerem telefonu: 44 635-03-85
 

29 luty 2016r.

Uzyskano dotacje na termomodernizację budynków mieszkalnych

Przy wsparciu ze strony zarządcy tj. Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Bełchatowie, Wspólnota Mieszkaniowa ul. Reymonta 2, WM ul. Hubala 2, WM ul. Słowackiego 5, WM ul. Energetyków 8, WM ul. Energetyków 10 oraz WM os. Dolnośląskie 309 w Bełchatowie uzyskały po raz pierwszy w ramach „Programu priorytetowego dla wspólnot mieszkaniowych na realizację zadań w zakresie termomodernizacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych” dofinansowanie w formie dotacji na realizację zadania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

31 grudzień 2015r.

Informacja w sprawie cennika opłat za ciepło

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Bełchatowie zawiadamia, iż zgodnie z pismem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., od dnia 1 stycznia 2016 roku decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 03.12.2015 r. zatwierdzona została nowa Taryfa dla ciepła.

14 grudzień 2015r.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Bełchatowie jako propagator akcji „Zgaś Ryzyko”.

Włączyliśmy się do akcji „Zgaś Ryzyko” aby promować wyposażanie mieszkań w urządzenia ostrzegające o grożącym nam niebezpieczeństwie jakim jest pożar lub wydzielanie się tlenku węgla.

14 grudzień 2015r.

Premia termomodernizacyjna

Docieplenie z premią termomodernizacyjną, to spore oszczędności dla wspólnot mieszkaniowych

W dobie ciągłego poszukiwania oszczędności, docieplenie budynku wielorodzinnego to inwestycja na przyszłość, dzięki której możliwa będzie znacząca optymalizacja kosztów.

Nieprawidłowa i zbyt mała izolacyjność cieplna obiektu skutkuje wyższymi kosztami eksploatacyjnymi za ogrzewanie i utrzymanie jego stanu technicznego na określonym poziomie.


1 2
CAŁODOBOWE POGOTOWIE TECHNICZNE
(44 635-03-85)