Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »
Dodatkowy tekst. TEST
Ok, zamykam

Aktualności

.

Program pomocy w spłacie zadłużenia na rzecz Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w formie świadczenia rzeczowego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż z dniem 14.07.2017r. wprowadziło do stosowania Program pomocy w spłacie zadłużenia na rzecz Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w formie świadczenia rzeczowego.

 


Program adresowany jest do najemców komunalnych lokali mieszkalnych, posiadających zaległości czynszowe, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Odpracowanie zadłużenia może dotyczyć tylko zaległości, co stanowi, że bieżące opłaty winny być wnoszone terminowo i w całej wysokości. Przedmiotem porozumienia w formie świadczenia rzeczowego mogą być wyłącznie prace porządkowe, usługowe lub remontowo- budowlane wykonywane pod nadzorem pracowników Spółki jako okresowe uzupełnienie wykonawcze dla pełnej i terminowej ich realizacji, ze względu na zwiększony zakres tych prac.

Osoby zainteresowane tą formą pomocy prosimy o zgłaszanie się do siedziby głównej PGM Spółka z o. o. , ul. Czyżewskiego 7, pokój nr 6 lub na poszczególne Rejony Obsługi Mieszkańców.

Szczegółowych informacji udzielamy również pod nr telefonu nr (0-44) 632-37-73, wew. 749.

Zapraszamy do korzystania z możliwości stworzonych przez Program.

CAŁODOBOWE POGOTOWIE TECHNICZNE
(44 635-03-85)