Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Informacja RODO
dotycząca ochrony danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Ok, zamykam

Ogłoszenia

.

Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości nr 129 na os. Dolnośląskim w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty na prace remontowe elewacji

Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości 129 na os. Dolnośląskim w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie 2021 roku w w/w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, jedenastopiętrowym, jednoklatkowym prac remontowych elewacji.


Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości 129 na os. Dolnośląskim w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie 2021 roku w w/w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, jedenastopiętrowym, jednoklatkowym, robót polegających na:

  1. myciu, odgrzybianiu elewacji północnej i południowej;

  2. uzupełnieniu drobnych ubytków tynku, gruntowaniu i malowaniu farbą silikatową całej elewacji północnej w kolorze uzgodnionym ze Wspólnotą Mieszkaniową;

  3. naprawie po gradobiciu uszkodzonego fragmentu elewacji południowej, łącznie z elewacją nad dachem 10 piętra od strony zachodniej, poprzez zerwanie istniejącego tynku, gruntowanie, nałożenie wyprawy klejowej na siatce zbrojonej, nałożenie tynku silikatowego w kolorze uzgodnionym ze Wspólnotą Mieszkaniową;

  4. gruntowaniu i malowaniu farbą silikatową pozostałej części elewacji południowej w kolorze uzgodnionym ze Wspólnotą Mieszkaniową;

  5. wywóz i utylizacja zbędnych materiałów.

Oferta powinna zawierać:

  1. Cena brutto wykonania usługi,

  2. Możliwy termin podjęcia prac remontowych,

  3. Okres udzielonej gwarancji,

  4. Załączone oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami w terenie.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem: „Oferta dot. Budynku 129 os. Dolnośląskieremont elewacji północnej i południowej.
Termin składania ofert do dnia
31.08.2020r do godz 1400 w sekretariacie Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o. o. w Bełchatowie ul. Czyżewskiego 7.
Jednakże informujemy, że w przypadku zawarcia umowy na wykonanie w/w prac zlecający zastrzega sobie pozostawienie kaucji w wysokości 10% wartości robót brutto na okres obowiązywania gwarancji.

Możliwa wizja lokalna. Dodatkowe informacje można uzyskać w Rejonie Obsługi Mieszkańców nr II/IV ul. Czapliniecka 5 w Bełchatowie tel: 44 635 73 05 wew.3 lub 600 195 273.

CAŁODOBOWE POGOTOWIE TECHNICZNE
(44 635-03-85)