Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Informacja RODO
dotycząca ochrony danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Ok, zamykam

Ogłoszenia

.

Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości nr 9 na os. Budowlanych w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty na mycie elewacji budynku.

Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości Nr 9 na os. Budowlanych w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty na mycie elewacji budynku.


Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości Nr 9 na os. Budowlanych w Bełchatowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie niżej wymienionych prac w w/w budynku wielorodzinnym, czteropiętrowym, jednoklatkowym, polegających na:

  1. Myciu i odgrzybianiu całej elewacji;

  2. Uzupełnieniu ubytków w tynku i pomalowaniu ich farbą silikonową w kolorze elewacji.

  3. Naprawa uszkodzonych fragmentów cokołu budynku – zeskrobanie starego, położenie nowego tynku i pomalowanie cokołu w kolorze uzgodnionym z Zarządem.

  4. Wywóz i utylizacja zbędnych materiałów.

Oferta powinna zawierać:

  1. Cena brutto wykonania całości prac remontowych.

  2. Możliwy termin realizacji,

  3. Okres udzielonej gwarancji,

  4. Załączone oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami w terenie.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem: „Oferta dot. Budynku 9 os. BudowlanychMycie elewacji

Termin składania ofert do dnia 31.08.2020r do godz 1400 w sekretariacie Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o. o. w Bełchatowie ul. Czyżewskiego 7.

Jednakże informujemy, że w przypadku zawarcia umowy na wykonanie w/w prac zlecający zastrzega sobie pozostawienie kaucji w wysokości 10% wartości robót brutto na okres obowiązywania gwarancji.

Możliwa wizja lokalna.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Rejonie Obsługi Mieszkańców nr II/IV ul. Czapliniecka 5 w Bełchatowie tel: 600 195 273.

CAŁODOBOWE POGOTOWIE TECHNICZNE
(44 635-03-85)