Targowisko miejskie

Targowisko Miejskie jest administrowane od UM przez nasza spółkę od 1991r więc mamy duże doświadczenie w jego prowadzeniu. W pierwszym etapie jego działalności obsługiwaliśmy całość Targowiska. Po odzyskaniu przez byłych właścicieli części terenów aktualnie obsługujemy część północną i południową, natomiast część środkowa jest prywatnych właścicieli. Nadmieniamy że część północna jest po modernizacji ( położona kostka, zrobione zadaszenia), a część południowa w najbliższym czasie będzie modernizowana.

Do zaoferowania mamy najem działek pod pawilony handlowe o powierzchni ok 30m2 każda (postawienie pawilonu w zakresie najmującego) w tym aktualnie dwie są w trakcie wypowiedzenia więc od miesiąca września będą do wynajęcia. Wszystkie te działki znajdują się od strony północnej Targowiska.

Posiadamy również w ofercie stanowiska handlowe na które można zrobić kwartalną rezerwację. Handluje się na nich z samochodów lub przenośnych stolików. Stanowiska te są o szerokości 2,5mb lub 3mb w zależności od położenia. W ofercie posiadamy 251 takich stanowisk w tym 50 z nich jest aktualnie bez rezerwacji.

Opłatę za najem działek uzgadnia się z administratorem, natomiast opłata dzienna za handel w dniu który handlujący handluje wynosi 5zł od metra bieżącego jaki zajmuje handlujący którą pobierają inkasentki. Na części Targowiska administrowanego przez naszą spółkę można handlować praktycznie każdym towarem na który zezwalają przepisy.

Teren nasz posiada w części północnej monitoring a w najbliższej przyszłości są plany na objęcie nim części południowej.

Na targowisku można również skorzystać w razie potrzeby z szaletu ogólnodostępnego. Targowisko Miejskie jest czynne cały tydzień w godzinach od 5.00 do 20.00, a administracja w godzinach od 7.00 do 15.00. Mieści się on a przy wjeździe północnym na Targowisko.

Zapraszamy osoby zainteresowane do współpracy z nami my ze swej strony oferujemy szybką i miłą obsługę.

Informacji udzielamy osobiście w biurze Targowiska lub pod numerem telefonu .

Szczegółowe informacje
tel. 44 635-73-07

PGM Bełchatów w liczbach

29 lat doświadczeń

29

lat doświadczeń

294 liczba administrowanych nieruchomości

294

administrowane nieruchomości

9233 obsługiwanych lokali

9233

obsługiwane lokale

512042 m2 powierzchni obsługiwanych nieruchomości

512042

m2 powierzchni obsługiwanych nieruchomości